Uczniowie klas pierwszych po szkole podstawowej wstrzymują się z zakupem podręczników do września. Na pierwszych lekcjach uczniowie zostaną poinformowani o wybranych podręcznikach z poszczególnych przedmiotów.
Uczniów klas pierwszych po gimnazjum obowiązuje dotychczasowy zestaw podręczników. Uwaga, uczniowie nie kupują podręczników do języków obcych, zakup tych podręczników nastąpi po podziale na grupy językowe.

Projekt "Inkluzja"

W dniu 17 czerwca, 6 "Zdolnych" dziewczyn z naszego liceum ( Ola Grochowiak, Jagoda Kujawska, Zuzanna Labudda, Kinga Szuster, Zuzanna Klebba oraz Zuzanna Hertha) było uczestniczkami gali, rozdania nagród "Zdolnych Z Pomorza". Otrzymały one I miejsce w konkursie projektów w kategorii 'kompetencje społeczne' za ich projekt pt. "Inkluzja", którego element w postaci kolorowej, rowerowej instalacji możecie oglądać przed budynkiem szkoły.

Rekrutacja 2019

Zapraszamy absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do ŻEROMA! Wnioski o przyjęcie do szkoły znajdziecie w zakładce REKRUTACJA. Do zobadczenia w murach naszej Szkoły z pasją.