Bursztynowe klucze

Zapraszamy do udziału w 12. edycji znanego i lubianego Powiatowego Festiwalu Piosenki Bursztynowe Klucze! W tym roku królować będą piosenki XXI wieku! Szczegóły w Regulaminie Festiwalu.

Dzień niepodległości - fotorelacja

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości. Samorząd uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do udziału w dniu tematycznym poświęconym "Tej co nie zginęła...". Był to dzień bieli i czerwieni, dzień lat 20-stych, 30-stych, dzień militarny. Była KAWIARENKA NIEPODLEGŁOŚCIOWA, muzyka, konkurs na najlepiej przebraną klasę. Zapraszamy do oglądania fotorelacji

LEKCJA HISTORII W TERENIE

1 października uczniowie grup, którzy uczą się historii w zakresie rozszerzonym, wybrali się na edukacyjny wyjazd do Gdańska. Tematem przewodnim był Gdańsk widziany jako Złota Brama Rzeczypospolitej.